• Detail firmy

Josef Jelínek

Základní popis

Výroba na soustruhu dle technické dokumentace. Po domluvě možno vyrobit součást bez technické dokumentace. Lze poslat náčrt, překreslíme a pošle zpět ke schválení.

Adresa

Přísecká 139
257 68 Dolní Kralovice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87754053
DIČ:  5704111479

Výrobky, činnosti

Obráběčství

Výroba na soustruhu dle technické dokumentace.

Kontaktní údaje

E-mail: chosse111@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Jelínek

Mobil: +420 724 339 516
E-mail: chosse111@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stellis, s.r.o.

Nabízíme abrazivní vodní řezání, řezání čistým vodním paprskem a mikrořezací technologií. Zajišťujeme i konvenční třískové obrábění na CNC soustruhu a CNC frézovacím centru.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.