• Detail firmy

Josef JEDLIČKA

Základní popis

Veškeré malířské - lakýrnické práce. Nabízíme malování bytů, pokojů a nátěry fasád, nátěry podlah antigraffiti a protipožárních nátěry

Adresa

Högerova 811/12
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12502693

Výrobky, činnosti

Veškeré malířské - lakýrnické práce. Nabízíme malo

Veškeré malířské - lakýrnické práce. Nabízíme malování bytů, pokojů a nátěry fasád, nátěry podlah antigraffiti a protipožárních nátěry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 816 637
E-mail: info@malirstvi-lakyrnictvi.cz
WWW: www.malirstvi-lakyrnictvi.cz

Kontaktní osoba

Josef Jedlička - Jednatel

Mobil: +420 603 823 658
Další firmy v oboru

Robert Kubát

Kvalitně provedeme malířské a lakýrnické práce. Vymalujeme byty, domy, hotely, restaurace, postaráme se vám o okna, dveře či podlahy. Zvelebíme pro vás jakékoliv místo od podlahy až ke stropu.

Kapitán Praha s.r.o.

Nabízíme profesionální malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nástřiky Variopaint, antické zeminy florentské, benátský štuk, stěrkování stěn a mnoho dalšího.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.