• Detail firmy

Josef Janda

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, jídelen, ložnic, pracoven, obývacích a dětských pokojů z masivního dřeva

Adresa

5. května 450
373 11 Ledenice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15772446

Výrobky, činnosti

Truhlářská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 995 461
Mobil: +420 605 251 691
WWW: www.truhlarstvijanda.cz

Kontaktní osoba

Josef Janda - Majitel

Mobil: +420 722 928 531
Další firmy v oboru

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.