• Detail firmy

Josef Horák

Základní popis

Prodej autodoplňků Milotec k vozům značky Škoda.

Adresa

Laudova 1013/17
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47587172

Výrobky, činnosti

Autodoplňky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 980 540
E-mail: autodoplnhorak@volny.cz
WWW: www.autodoplnky-horak.cz

Kontaktní osoba

Josef Horák - Majitel

Mobil: +420 602 934 951
Další firmy v oboru

Ievgenii Tkhoriev

Provádíme tónování autoskel a lepení kvalitních fólií s dlouhou životností za nejlepší ceny v Praze - až o 20% nižší než konkurence! S tónováním autoskel máme bohaté zkušenosti, během dvou let našeho působení v Praze jsme zrealizovali více než 500 zakázek. Na tónování autoskel používáme prvotřídní americkou fólii zn. Global, na kterou poskytujeme záruku 13 let.

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.