• Detail firmy

Josef Hloušek

Základní popis

Provádíme kompletní stavební práce, zednické, obkladačské, instalatérské a malířské. Pokládáme zámkové dlažby a stavíme ploty. Stavbu RD a rekonstrukci jádra provedeme na klíč.

Adresa

30
294 01 Chudoplesy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47029463

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: dkstavo@gmail.com

Kontaktní osoba

Josef Hloušek - Majitel

Mobil: +420 608 930 511
E-mail: dkstavo@gmail.com
Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.