• Detail firmy

Josef Hlisník

Základní popis

Topenářské práce-výměna raditorů,kotlu na tuhá paliva automatické kotle.

Adresa

Raškovice 582
739 04 Raškovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76076032
DIČ:  CZ8303014962

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn

Topenářské práce-výměna raditorů,kotlu na tuhá paliva automatické kotle. Vodoinstalatérské-práce-rozvody vody,rekonstrukce koupelen,bojlery. Plynoinstalatérské-plynofikace RD a chat,montáž plynových spotřebičů.

Kontaktní osoba

Josef Hlisník - Majitel

Mobil: +420 607 956 196
E-mail: hlisnik.vodotopo@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miloslav Vrána

Specializujeme se na výrobu a prodej komínových dvířek. Nabízíme komínová dvířka, která jsou zhotovena z říčního štěrkopísku frakce 0,8 mm a strusko-portlandského cementu 11 B - S 32,5 R.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.