• Detail firmy

Josef Haník

Základní popis

Nabízíme veškeré topenářské a instalatérské práce, rozvody plynu, rekonstrukce koupelen, kotelen, práce s autogenem, opravy topných systémů pomocí zamrazovacího stroje FRIGO REMS(bez vypuštění systému), strojní čištění kanalizací atd.

Adresa

Borská 412
262 72 Březnice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45865884
DIČ:  CZ6102121685

Výrobky, činnosti

Topenářské a instalatérské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@topeni-hanik.cz
WWW: www.topeni-hanik.cz

Kontaktní osoba

Josef Haník - Majitel

Mobil: +420 606 842 009
Další firmy v oboru

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

Jaroslav Šmejkal

Nabízíme topenářské a instalatérské práce. Provádíme montáže všech druhů kotlů i solárních systémů.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.