• Detail firmy

Josef Gregor-ELEKTROMONTÁŽE

Základní popis

Nabízíme kompletní elektromontážní a elektroinstalační práce, montáže hromosvodů či zabezpečovací techniky včetně revizí elektrických zařízení.

Adresa

Květná 357
798 07 Brodek u Prostějova

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14652676

Výrobky, činnosti

Elektromontážní a elektroinstalační práce.

Nabízíme kompletní elektromontážní a elektroinstalační práce, montáže hromosvodů či zabezpečovací techniky včetně revizí elektrických zařízení.

Kontaktní osoba

Josef Gregor - Majitel

Mobil: 605 207 870
E-mail: elmont.gregor@email.cz
WWW: www.elektrogregor.cz
Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.