• Detail firmy

Josef Gonda

Základní popis

Provádíme výstavby rodinných domů od základů, rekonstrukce bytů, koupelen i bytových jader, strojní omítání, zateplování fasád a pokládání dlažeb.

Adresa

Letná 310
362 21 Nejdek

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66366640

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Mobil: 605 122 385
E-mail: pepa.gonda@seznam.cz
WWW: www.gondici.mypage.cz

Kontaktní osoba

Josef Gonda - Jednatel

Další firmy v oboru

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.