• Detail firmy

Josef Furiak - F - HERMET

Základní popis

Prodej, montáž a servis garážových vrat, automatických bran a dveří firmy TRIDO. Nabízíme kompletní služby v oblasti interiérů. Provedeme pokládku plovoucích podlah, montáž stropních obkladů, rolet a žaluzií.

Adresa

Lesní 979
357 35 Chodov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18249841

Výrobky, činnosti

Prodej, montáž a servis garážových vrat

Prodej, montáž a servis garážových vrat, automatických bran a dveří firmy TRIDO. Nabízíme kompletní služby v oblasti interiérů.

Kontaktní údaje

E-mail: furiak@volny.cz

Kontaktní osoba

Josef Furiak - Majitel

Telefon: +420 352 666 953
Mobil: +420 724 129 100
E-mail: furiak@volny.cz
WWW: www.volny.cz/furiak
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.