• Detail firmy

Josef Franc

Základní popis

Nabídka servisu, oprav a revize elektrických spotřebičů i zařízení.

Adresa

Kunratice 166
464 01 Kunratice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64036251

Výrobky, činnosti

Servis domácích spotřebičů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 313 776
Mobil: +420 602 138 127
WWW: www.volny.cz/joseffranc

Kontaktní osoba

Josef Franc - Majitel

E-mail: joseffranc@volny.cz
Další firmy v oboru

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.