• Detail firmy

Josef Franc

Základní popis

Nabídka servisu, oprav a revize elektrických spotřebičů i zařízení.

Adresa

Kunratice 166
464 01 Kunratice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64036251

Výrobky, činnosti

Servis domácích spotřebičů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 313 776
Mobil: +420 602 138 127
WWW: www.volny.cz/joseffranc

Kontaktní osoba

Josef Franc - Majitel

E-mail: joseffranc@volny.cz
Další firmy v oboru

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.