• Detail firmy

Josef Drlík

Základní popis

Ruční kusová výroba a prodej unikátních celodřevěných lihýřových hodin . Provádíme kusovou a malosériovou výrobu v oblasti soustružení.Provádíme kusov

Adresa

Brožíkova 872
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12227943

Výrobky, činnosti

Provádíme kusovou a malosériovou

výrobu v oblasti soustružení.

Kontaktní údaje

E-mail: josef.drlik@email.cz
WWW: lihyrove-hodiny.drlikm.cz/

Kontaktní osoba

Josef Drlík - Majitel

Mobil: +420 736 427 842
E-mail: josef.drlik@email.cz
Další firmy v oboru

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.