• Detail firmy

JOSEF DRBAL

Základní popis

Nabízím práce v oboru uměleckého kovářství. vyrábím balkony, ploty, dveře, vrata, firemní označení, písmo či dekorační prvky

Adresa

Rounek 21
588 41 Vyskytná nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10120203

Výrobky, činnosti

Ploty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 267 365
E-mail: josef.drbal@seznam.cz
WWW: www.josefdrbal.wz.cz

Kontaktní osoba

Josef Drbal - Majitel

Telefon: +420 603 267 365
E-mail: josef.drbal@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.

Zámečnictví - Pokorný

Zabýváme se zámečnickou výrobou a prodejem plotů, vrat, mříží, zábradlí, kovových konstrukcí. Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu a opravy.

Václav Noha - Kovářství

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku. Specializujeme se na umělecké kovářství a ruční rytí kovů, rytí písma a přírodních motivů na nože a dárkové předměty. Vyrábíme raznice a kovářské plastiky. Provádíme zlacení metalem v interiérech a věnujeme se také opravám a údržbě křížů sakrálních staveb, renovacím historických kovových předmětů. Kovářská dílna se nachází v obci Štěměchy v okrese Třebíč.