• Detail firmy

Josef Cízler

Základní popis

kompletní služby pneuservisu a opravu i rovnání ALU disků. Prodej pneumatik i všech typů alu a plechových disků. Provádím opravy výrobků z gumy a PVC

Adresa

Luční 205
415 03 Řetenice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63790971

Výrobky, činnosti

pneuservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 572 165
E-mail: josef.cizler.pneu@centrum.cz
WWW: www.oprava-alu-disku.cz

Kontaktní osoba

Josef Cízler - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.