• Detail firmy

JOSEF ČERVENKA DESIGNOVÝ NÁBYTEK

Základní popis

Naše truhlářství nabízí širokou paletu výrobků vlastního designu, vyráběných převážně z masivního dřeva. Pokud byste i přes to u nás nenašli to, co potřebujete, rádi poradíme s Vašimi představami, či návrhy.Návrhy jsme schopni dodat také ve formě 3D vizualizace. Pro výrobu používáme masivní dřevo (borovici, buk, dub), třívrstvé masivní desky (biodesky), laťovky, dýhované dřevotřískové desky. Zakázky dohodou v rámci Táborska a Prahy.Kontaktní osoby -Josef Červenka - mobil: +420 777 150 924, email: cervenka.josef@gmail.com

Adresa

Hvožďany 7
391 65 Bechyně

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01403940
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

masivní nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 150 924
E-mail: cervenka.josef@gmail.com
WWW: designzedreva.cz
Další firmy v oboru

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.