• Detail firmy

Josef Černý

Základní popis

Autodoprava Praha - vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodoprava dodávkovými vozy, hydraulické čelo, expresní přeprava zásilek, stěhovací služby, každodenní firemní servis, linkový rozvoz zboží, pojištění nákladu.

Adresa

Pískovcová 732/16
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47603208
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodoprava Praha ČETR

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodoprava dodávkovými vozy, hydraulické čelo, expresní přeprava zásilek, stěhovací služby.

Kontaktní údaje

E-mail: cetr@cetr.cz

Kontaktní osoba

Josef Černý - Majitel

Mobil: +420 603 708 209
E-mail: cetr@cetr.cz
Další firmy v oboru

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.