• Detail firmy

Josef Čanda

Základní popis

Výroba, prodej a montáž vchodových, interiérových a speciálních dveří. Prodej zárubní včetně kování a dveřních doplňků. Poradenská činnost.

Adresa

Na Petynce 605/66
169 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65402316

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej a montáž vchodových dveří

Výroba, prodej a montáž vchodových, interiérových a speciálních dveří. Prodej zárubní včetně kování a dveřních doplňků. Poradenská činnost.

Kontaktní osoba

Josef Čanda - Majitel

Mobil: +420 603 166 460
E-mail: info@prodoor.cz
WWW: www.prodoor.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Hrubý

Máte vlastní představu o originálním propracovaném nábytku? Pak jste u nás správně! Vyrábíme nábytek na míru, okna a dveře, které také opravujeme a repasujeme. Nacházíme se v Praze 5.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.