• Detail firmy

Josef Blažek - zámečnictví

Základní popis

Výroba dveřního a okenního kování Výroba klik se provádí metodou přesného lití. Mosazný odlitek je broušený, leštěný a lakovaný barevné provedení může být mosazné (zlaté) nebo lesklý nikl vrtání broušení soustružení lisování

Adresa

Konečná 1399
686 05 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46201726

Výrobky, činnosti

Výroba a renovace mosazného kování na okna a dveře

Výroba dveřního a okenního kování Výroba klik se provádí metodou přesného lití Mosazný odlitek je broušený, leštěný a lakovaný barevné provedení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 579 682
Fax: +420 572 579 682
E-mail: josef.blazek@zamecnictvi-blazek.cz
WWW: www.zamecnictvi-blazek.cz

Kontaktní osoba

Josef Blažek - Majitel

Mobil: 606 598 729
Další firmy v oboru

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.