• Detail firmy

Josef Bednárik

Základní popis

Nabízíme zahradnické služby. Provádíme kompletní realizaci a údržbu zahrad a jiných prostor. Poskytujeme služby kosení trávníků, ořezy živých plotů, kácení stromů, řez ovocných stromů. Další informace naleznete na našich webových stránkách.

Adresa

Horní Jasenka 27
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48739189
DIČ:  CZ6305190001
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace zahrad

Nabízíme kompletní realizaci zahrad i s návrhem. Realizaci provádíme od terénních úprav, dodání a osazení materiálu až po založení trávníku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 538 362
Mobil: +420 606 294 535
E-mail: kontakt@zahradnictvi-bednarik.cz
E-mail: danielbednarik@seznam.cz
WWW: www.zahradnictvi-bednarik.cz

Kontaktní osoba

Josef Bednárik - Majitel

Další firmy v oboru

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.