• Detail firmy

Josef Antoš

Základní popis

Kovovýroba - soustružení, frézování, lisování, výroba konstrukcí, ploty, vrata, mříže, balkony apod. Také práce s polykarbonátem a jinými materiali.

Adresa

156
294 06 Březno u Mladé Boleslavě

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48944696
DIČ:  7010310945

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

- výroba vrat, plotů a mříží, sváření a nátěr konstrukcí či zakrývání balkonů a vchodů dutinkovým polykarbonátem

Kontaktní údaje

E-mail: josef.antos@seznam.cz
WWW: www.zamecnictvimb.cz

Kontaktní osoba

Josef Antoš - Majitel

Mobil: +420 773 603 377
E-mail: josef.antos@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!