• Detail firmy

Josef ANDĚL - "ARTEMO"

Základní popis

Vyrábíme kancelářský, hotelový a bytový nábytek. Restaurujeme starožitný nábytek, navrhujeme interiéry.

Adresa

Medový Újezd 126
337 01 Medový Újezd

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16908732

Výrobky, činnosti

kuchyňské linky včetně vestavěných spotřebičů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 751 669
Mobil: +420 603 274 433
Fax: +420 371 751 669
E-mail: artemo@tiscali.cz
WWW: www.artemo.cz
Další firmy v oboru

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

DOMO - ELEKTRO, s.r.o.

Firma DOMO-elektro s.r.o. je oficiálním zastoupením Belgické značky spotřebičů DOMO pro Českou republiku. Dlouhodobě se věnujeme hlavně prodeji malých domácích elektrospotřebičů jako jsou domácí pekárny, mikrovlnné trouby, mixéry, váhy, vysavače, žehličky, fritézy a další. Disponujeme vlastním servisním zázemím a širokou nabídkou náhradních dílů a příslušenství.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.