• Detail firmy

JORDAN´S SERVIS

Základní popis

Provádíme veškeré topenářské a instalatérské práce: projekce topení, plyn a voda (plast a měď) včetně revizí. Zajišťujeme kompletní dodávku: kotle, topení, plyn, voda a odpady. Provádíme i drobnou stavební činnost.

Adresa

Kroftova 1542/28
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15191974
DIČ:  CZ471005443

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré topenářské a instalatérské práce

projekce topení, plyn a voda (plast a měď) včetně revizí. Zajišťujeme kompletní dodávku: kotle, topení, plyn, voda a odpady. Provádíme stavařinu

Kontaktní údaje

Telefon: 549 249 054
E-mail: jordanek.z@centrum.cz

Kontaktní osoba

ing. Zdeněk Jordánek - Majitel

Mobil: 604 649 641
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.