• Detail firmy

JOPECO SPOL. S R.O.

Základní popis

Nabízíme autoservis, pneuservis a velkoobchod a maloobchod pneumatik a disků s pobočkami v Náchodě, Praze, Žatci, Broumově a Trutnově.

Adresa

U Cihelny 1751
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25252135
DIČ:  CZ25252135

Výrobky, činnosti

Pneuservis

Servis pneumatik, osobní, 4x4 a SUV, lehká nákladní vozidla VAN, nákladní, motocykly, zemědělská a průmyslová vozidla, opravy průrazů termopresem atd.

Kontaktní osoba

Petr Vlk - Jednatel

Ing. Petr Vlk - Jednatel

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.