• Detail firmy

JOPA - OBALY s.r.o.

Základní popis

Prodej veškerého obalového mateirálu spojeného s výrobou, logistikou, manipulací - stretch folie ruční a strojní, lepicí pásky a paletové překryvy.

Adresa

Lipí 119
373 84 Lipí

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28157923

Výrobky, činnosti

Obaly

Kontaktní údaje

E-mail: jonas@jopaobaly.cz
WWW: www.jopaobaly-eshop.cz

Kontaktní osoba

Josef Jonáš - Jednatel

Mobil: +420 606 609 957

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.