• Detail firmy

jona doksy s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje velkoobchodnímu prodeji a distribuci širokého sortimentu zboží pro restaurace, bary, obchody s alkoholickými i nealkoholickými nápoji nebo vinotéky

Adresa

lesní 776
472 01 Doksy

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27298035
DIČ:  272987035

Výrobky, činnosti

velkoobchod Nealkoholické nápoje

Kontaktní údaje

Fax: 487 873 777
E-mail: info@jonadrinks.cz
WWW: www.jonadrinksw.cz.

Kontaktní osoba

jan jonak - Generální ředitel

Telefon: 602 404 740
E-mail: info@jonadrinks.cz
Další firmy v oboru

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

FINET spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem maďarských vín. Vína nabízíme od seriozních producentů ze známých vinařských oblastí Eger, Kunság a Tokaj.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.