• Detail firmy

Jolana Stránská

Základní popis

Prodej květin ,květinové výzdoby interiérů

Adresa

Bělohorská 209/133
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13150669

Výrobky, činnosti

Květinové výzdoby interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 350 146
E-mail: info@kvetinarstvi-arnapi.cz
WWW: www.kvetinarstvi-arnapi.cz

Kontaktní osoba

Jolana Stránská - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.