• Detail firmy

Jolana Kopčilová

Základní popis

Nabízím zpracování účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy včetně přehledů OSSZ, ZP. Zpracuji daňové přiznání k DPH a k dani z příjmu a dle dohody i další agendy a evidence. Volejte, pište nebo mrkněte na mé www stránky.

Adresa

Drahy 539
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65810694
DIČ:  CZ6756161775
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

E-mail: kopcilova.j@seznam.cz
WWW: www.jolanaucetnictvi.cz

Kontaktní osoba

Jolana Kopčilová - Majitel

Mobil: +420 775 256 093
Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.