• Detail firmy

JÓCSIK GROUP, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme výstavbu dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů nebo hrubých staveb. Nabízíme stavebnicový systém SIP panely pro stavbu domů. Zajišťujeme odborné poradenství při výstavbě domů svépomocí.

Adresa

Domažlická 1123/194
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26176394
DIČ:  CZ26176394
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba stavebnic domů Plzeňský, Jihočeský kraj

Specializujeme se na výrobu stavebnic domů. Nabízíme výrobu stavebnic domů - SIP panel s polyuretanem zajistí velmi nízké náklady na vytápění. Vypracujeme veškeré podklady zajistíme potřebná povolení pro stavbu domů pomocí stavebnic.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 459 273
E-mail: info@jgroup.cz
WWW: www.jgroup.cz

Kontaktní osoba

František Jócsik - Majitel

Další firmy v oboru

MECO-DREV spol. s r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej palisád pro stavební a zahradní účely. Dodáváme palivový odpad - odřezky i výrobní odpad - dřevovinu. Zabezpečujeme také úpravy palisád - fázování, špičatění, půlení, vrtání či tlakovou impregnaci dřeva.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.