• Detail firmy

JobZetta

Základní popis

Auto doprava vnitro i mezinarodni do 3,5t vozidlo Nissan WANETE Cargo nosnost 1 tuna . Provadime renovaci starych domu drobny opravy a udržbu nemovitosti uklidovy služby elektro práce vyroba elektro kotlu a dalši služby ...

Adresa

V POLI 261
735 14 Orlová - Poruba

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48819549

Výrobky, činnosti

Auto doprava vnitro i mezinarodni do 3,5t

Kontaktní údaje

Mobil: 731 864 006
E-mail: JobZetta@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Neděla - Majitel

Telefon: 731 864 006
E-mail: JobZetta@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.