• Detail firmy

JOBVIZE s.r.o.

Základní popis

Jsme e-recuritmentovou společností s důrazem na osobní přístup k uchazeči o zaměstnání. Společnost JOBVIZE s.r.o. slučuje myšlenky nových trendů a empiricky prokázaných postupů při výběru kandidátů na pracovní pozice.

Adresa

Na Pankráci 1724
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24142603
DIČ:  CZ24142603

Výrobky, činnosti

Personální služby

Kontaktní údaje

Telefon: 724 556 102
E-mail: info@jobvize.com
WWW: jobvize.com

Kontaktní osoba

Lucie Immigová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.