• Detail firmy

JOBSTART s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní personální poradenství. Vyhledáme vhodného uchazeče na pracovní místo, uspořádáme výběrové řízení, ale také se můžeme dále starat o rozvoj zaměstnanců. Uchazečům o práci pomůžeme prosadit se na trhu práce. Vypracujeme životopis.

Adresa

Zázvorkova 2006/8
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28494482
DIČ:  CZ28494482
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personální poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 803 237
Mobil: +420 605 588 885
E-mail: recepce@bohemiajobstart.cz
WWW: www.bohemiajobstart.cz

Kontaktní osoba

Richard Bezpalec - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.