• Detail firmy

JN Interier Česká republika, s.r.o.

Základní popis

Společnost JN Interier Česká republika, s.r.o. a dceřiná společnost JN Interier Morava, s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů služeb v oblasti moderního bydlení. Poskytujeme komplexní služby při zařizování bytových interierů.

Adresa

Husova 841/2
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27590747

Výrobky, činnosti

Poskytujeme komplexní služby

při zařizování bytových interierů.

Kontaktní údaje

Telefon: 261 227 637
E-mail: info@jninterier.cz
WWW: www.jninterier.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Nevrkla - Jednatel

Jan Ernst - Jednatel

Mobil: 777 071 140
Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.