• Detail firmy

JMJ Group dopravní značení s.r.o.

Základní popis

Společnost JMJ Group dopravní značení s.r.o. zabývající se prodejem, montáží a pronájmem dopravního značení.

Adresa

V Zátiší 284
273 62 Družec

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02578921
DIČ:  CZ02578921

Výrobky, činnosti

Dopravní značení

Kontaktní údaje

E-mail: jmj@jmjgroup.com
WWW: www.jmjgroup.cz/

Kontaktní osoba

Miroslav Hlaváček - Jednatel

Mobil: +420 731 476 886
E-mail: jmj@jmjgroup.com

Jiří Hlaváček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.