• Detail firmy

JM Speed s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní dopravu, přepravu zboží i kusových zásilek včetně zasilatelství a logistických služeb

Adresa

Novoveská 2094/3A
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25820991

Výrobky, činnosti

Mezinárodní a vnitrostátní doprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 709 990
Mobil: +420 602 712 708
E-mail: jmspeed@jmspeed.cz
WWW: www.jmspeed.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Matuška - Jednatel

Mobil: +420 602 709 990

Dana Marková - Prokurista

Blanka Matušková

Mobil: +420 602 709 989
E-mail: blanka.matuskova@jmspeed.cz
Další firmy v oboru

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.