• Detail firmy

JM SERVIS, technika - obchod, s.r.o.

Základní popis

Bezpečnostní a vchodové dveře, trezory, fólie a mříže. Nabízíme kompletní sortiment pro mechanické zabezpečení dveří a domů. K dispozici je zámečnická pohotovost pro otevírání dveří a zámků. Ochrana majetku a správa nemovitostí. Kovovýroba.

Adresa

Slovanská 1382/81
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26380366

Výrobky, činnosti

vchodové dveře, trezory, fólie a mříže

Bezpečnostní a vchodové dveře, trezory, fólie a mříže. Nabízíme kompletní sortiment pro mechanické zabezpečení dveří a domů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 263 990
E-mail: jmservis@jmservis.cz

Kontaktní osoba

Josef Maruš - Jednatel

Mobil: +420 602 413 711

Roman Polívka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

Fire Conn, s.r.o.

Specializujeme se na protipožární ochranu. Nabízíme PCO pro hasičské záchranné vozy a trezor na objektové klíče. Poskytujeme přímé připojení na službu PCO HZS formou komplexní dodávky. V oblasti požární ochrany provádíme posouzení požární bezpečnosti, posouzení požárního rizika, požární dozor a poradenskou činnost. Také nabízíme zabezpečovací technikou formou komplexní dodávky.