• Detail firmy

JM okna s.r.o.

Základní popis

Nabízí montáž a prodej plastových oken a dveří, garážových vrat, eurooken, markýz, okenních rolet, žaluzií, sítí proti hmyzu, vnitřních a vnějších parapetů v provedení PVC, dřevo, pozink a hliník. Zajistíme demontáž a likvidaci starých oken, dveří.

Adresa

Dolní Domaslavice 288
739 38 Dolní Domaslavice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27790070
DIČ:  CZ27790070
Rok založení:  2007
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- montáž, prodej plastových oken a dveří, zednické práce, garážových vrat, eurooken, markýz, okenních rolet, žaluzií, sítí proti hmyzu, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 755 128
E-mail: JM.okna@email.cz

Kontaktní osoba

Marek Smoček - Jednatel

Jaroslav Rylko - Jednatel

Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.