• Detail firmy

JM Data spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní síťová a bezpečnostní řešení,od projektu až po realizaci.Prodej,instalace a konfigurace hardwaru a softwaru.Servis výpočetní tech.

Adresa

T.G. Masaryka 253
277 13 Kostelec nad Labem

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25726145
DIČ:  CZ25726145
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní síťová a bezpečnostní řešení, od projektu až po realizaci. Prodej, instalace a konfigurace hardwaru a softwaru. Servis výpočetní techniky a přestavby PC. Dále pak nabízíme připojení k internetu, tvorbu www stránek a webhosting.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 982 405
Mobil: +420 602 645 252

Kontaktní osoba

Marek Joura - Majitel

Další firmy v oboru

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.