• Detail firmy

JKI CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní řešení interiérů od dveří, podlah až po schody. Dodáváme dveře vnitřní ve všech materiálech a typech, dveře vchodové i bezpečnostní. Najdete u nás široký výběr laminátových a dřevěných podlah, dřevěná i kovová schodiště na míru.

Adresa

Mučednická 1386/40
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28261763

Výrobky, činnosti

Dveře

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 173 653
E-mail: info@jki.cz
E-mail: tretri.registrace@gmail.com
WWW: www.jki.cz

Kontaktní osoba

Jan Krejčí - Jednatel

Mobil: +420 602 510 699
Další firmy v oboru

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.