• Detail firmy

JK - TAX, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zpracování daňové evidence, účetnictví, mezd a veškerých daňových přiznání. Poskytujeme daňové a účetní poradenství.

Adresa

Nádražní 385/34
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64088189

Výrobky, činnosti

Nabízíme zpracování daňové evidence, účetnictví,

Nabízíme zpracování daňové evidence, účetnictví, mezd a veškerých daňových přiznání. Poskytujeme daňové a účetní poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: jk.tax@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Kocianová - Majitel

Telefon: +420 596 126 254
Mobil: +420 602 501 710
E-mail: jk.tax@tiscali.cz
Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.