• Detail firmy

jk rekonstrukce

Základní popis

Jsme firma zabývající se Jádrovým vrtáním,rekonstrukcemi RD a bytů.Sádrokarton,podlahy,Výkopové práce,voda,elektřina. Výpočet kompletní ceny materiálu a práce se vší potřebnou dokumentací včetně technologického postupu zcela zdarma

Adresa

Růžová 206/14
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74743899

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: jankramule.rekonstrukce@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Kramule - Majitel

Telefon: 739 831 263
E-mail: jankramule.rekonstrukce@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.