• Detail firmy

JK Logistika a.s.

Základní popis

Paletové, vjezdové, konzolové a spádové regály, ocelové konstrukce, policové, archivní pojízdné systémy a speciální regály pro autonomní vozíky.

Adresa

Štěrboholská 185/26
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24821641
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Paletové, vjezdové, konzolové a spádové regály

Kontaktní údaje

Mobil: 420 728 544 935
E-mail: info@jklas.cz
WWW: www.jklas.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ OVESNÝ - Majitel

Další firmy v oboru

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Just Doors, s.r.o.

Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů a nakládací techniky společnosti DoorHan. Dodáváme nakládací můstky, těsnící límce, mobilní rampy a další nakládací techniku.