• Detail firmy

Josef Kožusznik

Základní popis

Jsme mladá dynamická firma, zabývající se především poradenskou službou, v oblasti PŘEDLUŽENÍ a to jak fyzických tak právnických osob. Naší nespornou předností je především rychlost a kreativita. Klienti nejvíce oceňují, bezplatnost těchto služeb.

Adresa

Energetiků 941
735 14 Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68914008

Výrobky, činnosti

poradenství v oblasti předlužení

Kontaktní údaje

E-mail: kozusznik@jkfinance.cz
WWW: www.rychleoddluzeni.cz

Kontaktní osoba

Josef Kožusznik - Majitel

Telefon: 737 101 010
E-mail: kozusznik@jkfinance.cz
Další firmy v oboru

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.