• Detail firmy

JK ENVI s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme průzkumné služby pro projekční a architektonické kanceláře, developery, těžební či stavební firmy. Provádíme průzkumy životního prostředí.

Adresa

Vyšehradská 320/49
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27235491

Výrobky, činnosti

Ekologické poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: kral@kkpruzkum.cz
WWW: www.kkpruzkum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Král - Jednatel

Mobil: +420 602 166 066
Další firmy v oboru

MONITORING s.r.o.

Poskytujeme komplexní laboratorní služby v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Provádíme chemický rozbor vody, rozbory pitné vody, rozbory vody bazénů, rozbory odpadů a odpadních vod, testy alkoholu na metanol, rozbory sedimentů z rybníků, rozbory zemin a zemědělské půdy a mnoho dalšího.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.