• Detail firmy

Jitka Váňová

Základní popis

Firma nabízí k prodeji ložiska, gufera, klínově řemeny, o kroužky, manžety, segrové pojistky, řetězy, tmely. Dále prodáváme autožárovky, lepidla, hliníkové podložky AL, měděné podložky CU. Nabízíme autokosmetiku, doplňky. Zásilkový prodej po celé ČR.

Adresa

Kosova Hora- ul. Dohnalova Lhota 1
264 01 Dohnalova Lhota

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67914128

Výrobky, činnosti

prodej ložiska, gufera, klínově řemeny

Firma nabízí k prodeji ložiska, gufera, klínově řemeny, o kroužky, manžety, segrové pojistky, řetězy, tmely. Dále prodáváme autožárovky, lepidla,

Kontaktní údaje

E-mail: jitka.vanova@quick.cz

Kontaktní osoba

Jitka Váňová - Majitel

Telefon: +420 318 875 010
E-mail: jitka.vanova@quick.cz
Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.