• Detail firmy

Jitka Vaňková

Základní popis

Oblečení a móda předních návrhářů za velmi výhodné ceny. Šaty, společenské šaty, spodní prádlo, plavky, obuv, módní doplňky. Také móda pro plnoštíhlé.

Adresa

Komenského 746
341 01 Horažďovice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01677292
DIČ:  CZ7456252001

Výrobky, činnosti

Tady dobře nakoupíte! Značková móda velmi výhodně.

Oblečení a móda předních návrhářů za velmi výhodné ceny. Šaty, společenské šaty, spodní prádlo, plavky, obuv, módní doplňky. Také móda pro plnoštíhlé.

Kontaktní údaje

E-mail: moda4u@moda4u.cz
WWW: www.moda4u.cz

Kontaktní osoba

Jitka Vaňková - Majitel

Mobil: +420 728 815 484
E-mail: moda4u@moda4u.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

Firma Odzieżowa "Paltex" Krzysztof Palkowski

Paltex oděvní společnost je výhradním vlastníkem značky TOP trendů. Působíme na trhu s oděvy od roku 1991. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabídnout nejnovější módy za rozumnou cenu. Tvoříme kolekce založené na nejnovějších tkaninami a šicí potřeby výrobců a dovozců tuzemských i zahraničních.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.