• Detail firmy

Jitka Točíková

Základní popis

Široký sortiment : - starožitnosti - bytové doplňky - kuriozity V příjemném prostředí a s úsměvem Vás rádi obsloužíme. Poradenství a zajištění zboží na objednávku je samozřejmostí. Po dohodě lze zboží zaslat nebo dopravit.

Adresa

Lučice 59
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62684167

Výrobky, činnosti

Starožitnosti

Kontaktní údaje

E-mail: jitka.tocikova@seznam.cz
WWW: www.antiques-nove-hrady.cz

Kontaktní osoba

Jitka Točíková - Majitel

Mobil: +420 724 279 246
E-mail: jitka.tocikova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Libor Točík
Chlumec nad Cidlinou, Lučice 59
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.