• Detail firmy

Jitka Sobolová

Základní popis

Nabízíme tetování, piercing, permanentní make-up, trvalé epilace a odstranění skvrn, žilek pomocí IPL (PULZNÍ SVĚTLO). Poskytujeme kosmetické služby a provádíme líčení denní, večerní, pro nevěsty...

Adresa

Květná 1845
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  19030746
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kosmetické služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 637 934
Mobil: +420 607 186 711
E-mail: dianadiana@seznam.cz
WWW: www.salondiana.webpark.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jitka Sobolová - Majitel

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.