• Detail firmy

Jitka Nekvindová

Základní popis

Provádím překlady a korektury právních, hospodářských a jiných textů z a do němčiny. Nabízím výuku němčiny. Připravím Vás ke zkouškám.

Adresa

Na Pískovně 662
460 14 Liberec XIV - Ruprechtice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72658291

Výrobky, činnosti

Překlady a korektury z a do němčiny, výuka němčiny

Překlady a korektury právních, hospodářských a jiných textů z a do němčiny. Výuka němčiny široké veřejnosti. Příprava ke zkouškám. Moji studenti mají k zdarma k dispozici má interaktivní online cvičení, která umožňují kvalitní samostudium.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 031 170
E-mail: jitka.nekvindova@seznam.cz
WWW: www.prekladynemciny.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jitka Nekvindová - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.