• Detail firmy

Jitka Moravcová

Základní popis

Ubytování v soukromí nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v historickém městě Loket. V nedávno zrekonstruované vile a sousedícím novém domě najdete 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 dvoulůžkové pokoje nabízející pohodlí a komfort.

Adresa

Československé armády 508
357 33 Loket nad Ohří

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72224827
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování v soukromí

Kontaktní údaje

Fax: +420 352 684 074
WWW: www.pensionmoravcovi.ic.cz

Kontaktní osoba

Jitka Moravcová - Majitel

Mobil: +420 776 043 033
E-mail: jitulemoravcovic@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.