• Detail firmy

Jitka Lukášová

Základní popis

Eshop se Sportovními poháry nabízí kvalitní a zároveň levné i luxusní sportovní poháry, sportovní trofeje, medaile, sošky, kokardy, talíře apod. pro vítěze i poražené. Prodejna v centru metropole nabízí pohodlný nákup a odběr objednaného zboží.

Adresa

Bělehradská 1604/29
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76238181

Výrobky, činnosti

Eshop se Sportovními poháry

sportovní poháry, sportovní trofeje, medaile, sošky, kokardy, talíře apod. pro vítěze i poražené.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 562 406
Mobil: +420 603 413 239
E-mail: sportovni-pohary-4j@seznam.cz
WWW: www.sportovni-pohary-4j.cz

Kontaktní osoba

Jitka Lukášová - Majitel

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.